Menu

Cena za abonament sklepów internetowych

0 Comments


Prowadzenie sklepu internetowego to zadanie wymagające dużego zaangażowania. Jeszcze większym problemem może okazać się założenie i utrzymanie strony internetowej. W rozwiązaniu pomogą gotowe produkty oferowane przez platformy, które pobierają za usługę opłatę abonamentową.

Jaki jest koszt sklepu internetowego?

Sklep internetowy prowadzony za pośrednictwem portalu ma wiele zalet. Przede wszystkim w atrakcyjnej cenie otrzymujemy gotową witrynę i wiele ciekawych funkcji. Wśród nich można wymienić chociażby integrację z hurtowniami lub allegro. Cena sklepu online różni się nieco w zależności od wybranego portalu. Dla przykładu można wskazać koszt abonamentu na platformie Skyshop. Ten zaczyna się już od 94 złotych za miesiąc w zależności od wybranego pakietu.

Dostępne opcje – cena sklepu internetowego

Abonament można wykupić na jeden lub trzy miesiące, a także na rok bądź dwa lata. Od tego zależy ostateczna cena. Sklep, który dokona płatności w okresie do siedmiu dni, otrzyma jeden miesiąc gratis. Dostępne są pakiety Basic, Business i Supreme. Pierwszy pozwala wystawić za jednym razem 15 tysięcy produktów. W cenie otrzymuje się szablon sklepu, a także jego hosting. W pakiecie znajdują się również dwie skrzynki email i dwaj administratorzy. W wersji na rok kosztuje on 99 złotych na miesiąc. Opcja Business daje możliwość wystawienia 75 tysięcy produktów. W cenie są trzy języki i waluty, 5 skrzynek email i pięciu administratorów, a także integracja z allegro. Koszt to od 169 do 229 zł miesięcznie. Najdroższa opcja to Supreme. Możemy wystawić dzięki niej 200 tysięcy produktów, założyć 20 skrzynek email, mieć dwudziestu administratorów, a także korzystać z 6 języków i walut czy integracji z allegro lub subiekt GT by Skyshop. Cena waha się od 374 do 499 złotych za miesiąc.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *