Cena za abonament sklepów internetowychProwadzenie sklepu internetowego to zadanie wymagające dużego zaangażowania. Jeszcze większym problemem może okazać się założenie i utrzymanie strony internetowej. W rozwiązaniu pomogą gotowe produkty oferowane przez platformy, które pobierają za usługę opłatę abonamentową.

Jaki jest koszt sklepu internetowego?

Sklep internetowy prowadzony za pośrednictwem portalu ma wiele zalet. Przede wszystkim w atrakcyjnej cenie otrzymujemy gotową witrynę i wiele ciekawych funkcji. Wśród nich można wymienić chociażby integrację z hurtowniami lub allegro. Cena sklepu online różni się nieco w zależności od wybranego portalu. Dla przykładu można wskazać koszt abonamentu na platformie Skyshop. Ten zaczyna się już od 94 złotych za miesiąc w zależności od wybranego pakietu.

Dostępne opcje – cena sklepu internetowego

Abonament można wykupić na jeden lub trzy miesiące, a także na rok bądź dwa lata. Od tego zależy ostateczna cena. Sklep, który dokona płatności w okresie do siedmiu dni, otrzyma jeden miesiąc gratis. Dostępne są pakiety Basic, Business i Supreme. Pierwszy pozwala wystawić za jednym razem 15 tysięcy produktów. W cenie otrzymuje się szablon sklepu, a także jego hosting. W pakiecie znajdują się również dwie skrzynki email i dwaj administratorzy. W wersji na rok kosztuje on 99 złotych na miesiąc. Opcja Business daje możliwość wystawienia 75 tysięcy produktów. W cenie są trzy języki i waluty, 5 skrzynek email i pięciu administratorów, a także integracja z allegro. Koszt to od 169 do 229 zł miesięcznie. Najdroższa opcja to Supreme. Możemy wystawić dzięki niej 200 tysięcy produktów, założyć 20 skrzynek email, mieć dwudziestu administratorów, a także korzystać z 6 języków i walut czy integracji z allegro lub subiekt GT by Skyshop. Cena waha się od 374 do 499 złotych za miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *