Sklep na Sky-Shop – krok po krokuWpadasz na genialny pomysł – będziesz sprzedawać w sieci. Założyłeś działalność gospodarczą, zebrałeś wszystkie produkty, ale jednego nie jesteś pewien… jak otworzyć sklep internetowy? Otworzenie sklepu internetowego to pestka, szczególnie przy pomocy specjalistów.

WSTĘP

  1. Wchodząc na główną stronę Sky-Shop w menu w prawym górnym rogu znajdziemy odnośnik „ZAŁÓŻ SKLEP ZA DARMO”. Wchodzimy.
  2. Platforma prosi nas o podanie identyfikatora (jest to wyraz jakim sklep będzie identyfikowany w bazie Sky-Shop), adres e-mail oraz hasło. Zostajemy przekierowani do strony, na której znajdziemy odnośnik do opłaty abonamentu oraz do przejścia do panelu administracyjnego sklepu.
  3. Kolejnym krokiem jest dodanie wszystkich informacji dotyczących zarejestrowanej działalności gospodarczej – firmy.
  4. Po dokładnym uzupełnieniu danych zostajemy odesłani do asystenta konfiguracji, który pomoże nam krok po kroku ustawić parametry sklepu.
  5. Decydując się na pomoc asystenta klikamy w dostępną opcję „Grafika sklepu i logo”.
  6. Oglądamy filmik instruktażowy.
  7. Po obejrzeniu instruktarza przechodzimy do edycji graficznej naszego sklepu.
  8. Dodajemy niezbędne elementy – logo, dane kontaktowe, stopkę sklepu.
  9. Ustawiając szybkie płatności oraz parametry wysyłki i integracje z kurierami pamiętajmy o udostępnieniu różnych możliwości dostarczenia paczki – Sky-Shop pozwala na aż dziesięć integracji.
  10. Już teraz wystarczy zmienić domenę, dodać produkty i nasz sklep online jest gotowy do sprzedaży.

Jak widać otworzenie sklepu nie jest trudne i może zostać otworzone w bardzo krótkim czasie. Mimo, iż nie pochłonie nam to wiele czasu to nasz sklep online wygląda profesjonalnie. Dzięki platformie Sky-Shop nasz sklep internetowy będzie wyglądał pięknie, a jego administracja będzie prosta i przyjemna. Rozpocznij sprzedaż w internecie ze Sky-Shop.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *